1950

Od roku 1950 investuje skupina
Riello do rozvoje technologií
vyrábějících zařízení značky Beretta.

 

 

1950

1973

1973

 

V roce 1973 přišel druhý, pro firmu důležitý zlom. Skupina Riello, jako první v Itálii, zavedla výrobu plynových závěsných kotlů. V době topné krize se ukázal plyn jako ideální zdroj pro systém vytápění obytných domů. 

 

2011

Výrobní struktura koncernu Riello
zahrnuje 8 výrobních podniků.
10. srpna 2001 spustila výrobu
8.továrna, která se nachází v 
Polsku, v Toruni. Koncern v tomto
závodě vyrábí závěsné kotle a
ohřívače vody určené kromě
Polska i na jiné evropské trhy.

2011

2018

2018

Nový termostat BeSmart
v nabídce produktů.

2019

Nová řada kotlů Exclusive C/R
s aut. nastavitelnou plynovou
armaturou.

2019

2020

2020

Nová řada kotlů Power Max.
Kotle vysokého výkonu.

Historie značky Beretta začíná v září roku 1950.

Firma Riello začala působit v odvětví metalurgie a zároveň pracovala pro velké italské a mezinárodní průmyslové koncerny, od počátku se vyznačuje dobrou jakostí a nezávadností vyráběných zařízení.

Postupně se firma Riello začala soustředit na oblast vytápění obytných domů, která se stala základem budoucího zaměření firmy. Díky pokrokům vědy spustila skupina Riello výrobů kotlů vytápěných olejem pod vlastní značkou Beretta.

U zrodu tohoto strategického zaměření stála na tehdejší časy úplně inovatitní koncepce, zařízení jsou vcelku samostatné a z jejich vlastností vynikají především komfort obsluhy a také úspora pro běžného uživatele.

Skupina Riello byla jednou z prvních, která dosáhla zavedení této alternativy a započala novou výrobu. S časem konkurenceschopnost firmy v sektoru vytápění obytných domů tak vzrostla, že se Beretta stala referenčním bodem celého trhu.

Od tohoto okamžiku firma pokračovala v této činnosti, investovala do rozvoje a kvality, implementovala zásadní změny ve struktuře a organizaci, aby si poradila s výzvami dnešního trhu. I přes uplynulá léta zůstala strategie firmy stejná – odpovědně a včas reagovat na změny a současně se neustále angažovat v ochraně životního prostředí.

Dnes, tak jako v počátcích firmy – klíčovou hodnotou firmy Riello je snaha vypracovat každý detail k dokonalosti a jednoduše věnovat dostatek pozornosti výrobku i nabízeným službám.

Výrobní struktura koncernu Riello zahrnuje 8 výrobních podniků. 10. srpna 2001 spustila výrobu  osmá továrna, která se nachází v Polsku, v Toruni. Koncern v tomto závodě vyrábí závěsné kotle a ohřívače vody určené kromě Polska i na jiné evropské trhy.

Firma RUG Riello Urzadzenia Grzewcze S.A. rozšířila svou působnost také o obchodní a vzdělávací činnost. Spolu s výhradním dovozcem do České republiky firmou SCHMIDTTRADING s.r.o. organizuje školení jak pro servisní tak i montážní firmy.

Cíle společnosti

 

Cíle společnosti Riello jsou založené na mnohých hodnotách. Velké zkušenosti napříč let v oboru vytápění, dělá Berretu světově známou značkou.

Dnes, stejně jako na začátku, vytváříme excelentní kvalitu v každém produktu a podáváme kavalitní služby.

 

- videoprezentace v angličtině.